Категорія

Світлодіодні модулі гуртом

Гнучкий неон

Блоки живлення для світлодіодів

Світлодіодні стрічки

Світлодіоди швидкого монтажу

LED контролери

Лінійка з лінзою

Підкатегорія

Світлодіодний модуль smd 2835 shine

Світлодіодні RGB модулі

Світлодіодні модулі mini

Світлодіодні модулі для Black & White

Серія ОРТХ

Торцеві світлодіодні модулі

ТОВ «СОЛАР ВІНД ПОВЕР» реалізує світлодіодні модулі оптом. Диодная продукція дуже широко застосовується для організації декоративного підсвічування, LED-екранів. Вуличні екрани, мультимедійні панелі застосовують для зовнішньої реклами і на спортивно-розважальних об’єктах.

Нічні вулиці сучасних міст вражають яскравими світяться вивісками і рекламою. Декоративне освітлення ефектно підсвічує вітрини, пам’ятники, будинки і архітектурні споруди, фонтани. Пішохідні доріжки висвітлюються традиційними ліхтарями і світильників, вмонтованими в доріжку. Світлодіоди різних кольорів створюють затишне освітлення пішохідних зон і яскраву декоративну рекламу і підсвічування. Величезний екран – невід’ємне обладнання стадіонів і концертних залів.

Що таке світлодіодний модуль

Зустрічаються інші назви: блок, кластер. Це пристрій з декількох діодів, об’єднаних одним корпусом. Для великих екранів, глибин і конструкцій випускаються многокластерние LED-модулі. Світлодіодний кластер по суті є випромінювачем. Одноколірний модуль світиться певним кольором: блакитним, червоним, зеленим і т.д. Барвисті блоки містять діоди кількох кольорів. Також існують РДБ модулі.

Сфери застосування LED модулів

Модулі LED застосовують:

 • в акцентної підсвічуванні архітектурних споруд, пам’ятників, фасадів будинків і споруд;
 • в освітленні оригінальних елементів ландшафту або рослин;
 • для оформлення вітрин і світяться вивісок, світлофорів, що світяться покажчиків руху;
 • в зовнішній рекламі;
 • модулі, що працюють при низькій напрузі, монтують для освітлення фонтанів, басейнів, акваріумів;
 • для підсвічування інтер’єрів.

Переваги світлодіодних модулів

Головне достоїнство кластерів – дуже економічне споживання електроенергії. Діодні модулі споживають електрики менше, ніж будь-які інші види підсвічування: неонової, люмінесцентної. Наприклад, в два з половиною рази менше, ніж люмінесцентні лампи.

Це не єдина перевага діодних кластерів. Є й інші:

 1. Великий термін служби.
 2. Стійкість до перепадів температури і негативних температур.
 3. Компактність розмірів дозволяє монтувати їх в невеликих світильниках і важкодоступних місцях.
 1. Модулі безпечні в експлуатації – вони працюють при напрузі 12-30 В.
 1. Можливість об’єднання модулів в потужні освітлювальні прилади.
 2. Світлодіодними світильниками легко управляти, можливо плавне регулювання яскравості світіння за допомогою підсвічування.
 3. Легкий монтаж.

Діодні кластери працюють довше світлодіодних стрічок. Промисловість випускає дуже широкий асортимент світлодіодних модулів різної потужності, кольору, конструкції і робочої напруги. Покупцеві доступний вибір ЛІД-модулів потрібної конструкції і призначення – від невеликих вуличних світильників до піксельних діодів для LED-екранів.

Характеристики світлодіодних модулів

Конструктивно світлодіодний блок складається з плати з встановленими на ній світлодіодами. Конструкцію зазвичай заливають в герметичний корпус. Кластери мають різну форму і габарити.

Модулі бувають різної яскравості, одноколірні або з комбінацією діодів декількох квітів. Схеми управління залежать від типу світлодіодного блоку. Робоча напруга – 220 або 12-30 вольт. Потужність визначається кількістю діодів в кластері. Види модулів:

 • модулі, що складаються з ланцюжків послідовно з’єднаних діодів з окремою схемою управління, яка обмежує величину струму;
 • світлодіодні кластери і вбудований пристрій, що обмежує струм;

Блоки другого типу підключаються безпосередньо до електричної мережі або елементів живлення. Модулі з вбудованим контролером регулюють яскравість світіння. Якщо кластер складається з діодів декількох кольорів, то контролер здійснює вибір кольору диодной ланцюжка. Контролер керує включенням певної ланцюга за допомогою шини з двома або трьома проводами. Управляються за допомогою пульта управління. Поширена назва триколірних модулів RGB.

Одноколірні модулі (кластери) бувають: білого, жовтого, синього, червоного, зеленого кольору. Білі одноколірні кластери мають різну температуру світіння: від 2700 до 10000 К. Багатоколірні модулі бувають: тріхроматіческое, біхроматична, тетрахроматіческіе. Іноді в кластерах встановлюють діоди + РДБ.

Розміри кластера залежать від кількості діодів, щільності їх розташування в кластері. Залежно від щільності змінюється площа світиться поверхні. У кластер вмонтована також мініатюрна схема управління. Вона не впливає на розміри блоку.

Габарити світлодіодного модуля збільшують додаткові елементи. Їх вбудовують в корпус блоку. Перелік елементів: Нічо не зрозумів що хотіли сказати, не можу зістикувати, вирване з контексту може оригінал фрази на англ дасте?

 • лінза, яка забезпечує рівномірне засвічення;
 • кріплення;
 • відбивач;
 • елементи для захисту від дощу і снігу.

Світлодіодні модулі оптом

Купівля товару оптом вигідніше, ніж дрібними партіями. Ціна товару в великої партії завжди дешевше. Купувати світлодіодні модулі у різних постачальників маленькими партіями невигідно. При купівлі у виробника торгова націнка мінімальна. Доставка товару з одного місця зменшує витрати на логістику.

ТОВ «СОЛАР ВИНД ПОВЕР» виробляє світлодіодні модулі, контролери, підсилювачі, керуючі схеми, блоки живлення. Асортимент діодних блоків задовольняє будь-які запити наших клієнтів. Компанія продає модулі великими і дрібними партіями.

Купити світлодіодні модулі в Україні

ТОВ «СОЛАР ВИНД ПОВЕР» – провідний виробників світлодіодних модулів в Україні. Ми виготовляємо кластери в великому асортименті. Компанія реалізує світлодіодні модулі оптом. У нас можна придбати контролери, підсилювачі, блоки живлення. Ми стежимо за новинками світлодіодної продукції. Всі нововведення оперативно розширюють наш асортимент.

Інтереси клієнтів стоять для нас на першому місці. Ми відповідаємо за бездоганну якість світлодіодних модулів. Хороша якість – запорука довгострокових відносин з клієнтом. Тому вся продукція проходить контроль якості. Якість підтверджена сертифікатами.

Щоб купити світлодіодні блоки, зв’яжіться з нами будь-яким способом. Канали зв’язку – по телефону, через електронну пошту або через сайт. Інтернет-продажу економлять Ваш час і зусилля. Менеджери з однаковою увагою ставляться до всіх клієнтів. Ми організуємо доставку діодних модулів по всій території України. Можлива доставка в країни ближнього зарубіжжя.