Світлодіодна продукція гуртом

Наша продукція
Каталог

Світлодіодні модулі гуртом

Гнучкий неон

Блоки живлення для світлодіодів

Світлодіодні стрічки

Світлодіоди швидкого монтажу

LED контролери

Лінійка з лінзою

Про компанію

ТОВ “СОЛАР ВІНД ПОВЕР” прямий постачальник і виробник світлодіодної продукції, контролерів і блоків живлення. Ми йдемо в ногу з часом, відстежуємо новинки і тенденції ринку освітлення для реклами, щоб пропонувати завжди актуальні, якісні рішення для підсвічування рекламних та інших виробів.

Шукаєте, де купити світлодіодну продукцію гуртом? У каталозі SWPower є лампи, стрічки, модулі і всі комплектуючі до них. Перейдіть в потрібну категорію нашого сайту світлодіодної продукції, щоб почати закупівлю.

Постачальник світлодіодної продукції

SWPpower – прямий постачальник світлодіодної продукції. Ми продаємо рекламне освітлення і комплектуючі від виробника – для перепродажу або особистого користування.

Більшу частину каталогу займає LED-освітлення і комплектуючі до нього. Воно екологічно і дозволяє економити до 90% на електроенергії. При цьому термін служби однієї LED-лампи дорівнює 15 лампам розжарювання. Різниця відчутна навіть в рамках домашнього господарства, не кажучи про великому виробництві.

Асортимент LED-продукції

На сайті SWPower все зручно розділене за категоріями. Широкий асортимент включає:

 • готові модулі. Невеликі світлодіоди для швидкого монтажу, RGB-модулі, а також серії OPTX, Shine і Mini. Вони підходять для зовнішньої реклами, освітлення житлових кімнат, комерційних закладів, вивісок;
 • гнучкий неон в 10 кольорах. Підходить для декоративного освітлення в ретро-стилі. Перетворює інтер’єр барів і ресторанів, привертає підвищену увагу до зовнішній рекламі. Легко кріпиться за рахунок пластикових або алюмінієвих кліпс;
 • світлодіодні стрічки. Спосіб зробити акцентне освітлення – сфокусувати погляд глядача на певному об’єкті або зоні. Колір освітлення варіюється від теплого жовтого до холодного фіолетового. Залежить від Вашого вибору;
 • комплектуючі. Блоки живлення, контролери, підсилювачі. RGB контролер, наприклад, дозволяє зручно управляти продукцією SWPower – регулювати яскравість, змінювати колір, вмикати і вимикати освітлення. Працює як з модулями, так і з стрічками.

За допомогою товарів з нашого каталогу Ви зможете втілити всі дизайнерські рішення без шкоди функціоналу. Наші модулі безпечні за рахунок роботи на низькій напрузі, служать більше 50 000 годин, а також легко обслуговуються. Елементи, які зламалися, легко замінити без сервісного обслуговування.

Сфери застосування світлодіодного освітлення

Якщо спочатку світлодіодні лампи використовувалися тільки в електронних пристроях, то зараз вони представляють собою повноцінний джерело освітлення. Більш того, застосовувати їх можна не тільки в закритому просторі. Вони так само підходять як для ландшафтного дизайну, так і для зовнішньої реклами.

Зверніть увагу. Саме світлодіодні модулі використовуються для підсвічування вивісок з об’ємних літер. Плоскі ж вивіски часто обрамляются стрічкою.

Використання LED-освітлення на великому виробництві і в ТЦ дозволяє заощадити на електроенергії і підтримувати статус ECO friendly організації. Крім того, існують окремі LED світильники і стрічки для зовнішньої підсвічування будівель. Вони покращують обличчя міста у вечірній час – підкреслюють незвичайні архітектурні рішення.

Світлодіодна продукція гуртом

На ЛІД лампи переходять бізнес, домашні господарства і навіть цілі міста. Попит зростає випереджаючими темпами. За прогнозами аналітиків до 2025 року світовий ринок led продукції складе 100 млрд. Доларів. Очікується щорічна динаміка приросту в 10-11%. З огляду на це, вигідно купувати світлодіодну продукцію оптом для подальшої дистрибуції підсумкового споживачеві.

Цікавий факт. За 2018 рік в Україні ринок вуличного освітлення просів на 38%, але до LED продукції це не відноситься. Її частка зросла на 30%. Зараз цифри стали ще вище.

Якщо Ви власник великого підприємства або представник муніципальної влади, оптова закупівля також має великий сенс. Так як ринок не зіткнувся з перевиробництвом, маржа залишається на підвищеному рівні. Ви істотно втрачаєте на послуги посередників.

Продаж світлодіодної продукції від виробника

У нашому інтернет-магазині Ви купите продукцію SWPower з гарантією кращої ціни. Часткове перенесення виробництва на територію Китаю дозволяє нам виробляти LED-освітлення дешевше при тій же якості. Менше собівартість – менше ціна. Наші особливості:

 • власне виробництво і співпраця з Китаєм;
 • все для світлодіодного освітлення в одному місці;
 • можливість швидкого онлайн-замовлення;
 • виробничі гарантії.

Напруга, потужність і захист відповідають заявленим параметрам в картці товару. Ми даємо до 2-х років гарантії на продукт. Ви можете познайомитися з нашою продукцією в магазині на території універмагу «Харків» або оформити замовлення за допомогою форми на сайті. Ми передзвонимо для уточнення деталей.

Як замовити?

Хочете замовити світлодіодну продукцію від компанії СОЛАР ВИНД ПОВЕР? На оформлення замовлення у Вас піде пару хвилин. Зробіть це за 3 кроки:

 1. натисніть на кнопку «Оформити замовлення» на сайті інтернет-магазину SWPower;
 2. впишіть своє ПІБ та контактний телефон;
 3. дочекайтеся дзвінка від менеджера.

Ви можете заздалегідь переглянути каталог SWPower або запитати поради у консультанта. Ми дізнаємося більше про Ваших потребах, запропонуємо оптимальне рішення з точки зору співвідношення ціна / якість.