Категорія

Світлодіодні модулі гуртом

Гнучкий неон

Блоки живлення для світлодіодів

Світлодіодні стрічки

Світлодіоди швидкого монтажу

LED контролери

Лінійка з лінзою

LED-контролер – це пристрій керування для RGB-стрічки. За його командам точкові світлодіодні світильники червоного, зеленого і синього кольору змінюють яскравість світності. Зміна яскравості точкових світлодіодних світильників і їх комбінації створюють будь-який відтінок колірного спектра. Наприклад, сині та червоні світлодіоди при відключеному зеленому дають пурпурний колір. Горіння всіх трьох ламп створює біле світіння.
Види RGB-контролерів
Світлодіодний controller може відрізнятися від своїх аналогів за такими ознаками:

Спосіб управління.
Принцип формування світловий схеми.
Кількість алгоритмів управління.
Вартість покупки.

Управління роботою РДБ-стрічок виконується дистанційно по командам або радіосигналу, або інфрачервоного променя. У першому випадку корпус може бути повністю прихований декоративними нішами або меблями. У другому пульт і корпус повинні знаходитися на лінії прямої видимості, інакше інфрачервоний промінь на потрапить на вловлюють детектори.

Інфрачервоні контролери оптимальні для житлових приміщень, тоді як для великих залів найкраще вибрати пристрої, які передають сигнали управління по радіоканалу. Радіус дії радіопульта можна значно збільшити за рахунок установки зовнішньої антени. Це дозволить управляти роботою ЛІД-підсвічуванням, розміщеної на фасаді будівлі.

ЛІД-контролери по-різному формують світлову сцену. Освітлення від РДБ стрічки може бути статичним і динамічним. При статичної світловий сцені світлодіод горить тільки в заданому кольорі. При динамічної світловий сцені спектр і яскравість світла змінюються по закладеному алгоритму. Чим вище ціна у LED контролера, тим ширше його програмні можливості по зміні динаміки світіння. Стандартний програмний набір дозволяє:

плавно або, навпаки, різко змінювати спектр світла;
мерехтіти – плавно збільшувати і зменшувати інтенсивність світіння;
блимати;
світити в режимі підсвічування.

Переваги LED освітлення
RGB-стрічки можна віднести до основного висвітлення. Потужність світлодіодів недостатня, щоб генерувати сильний світловий потік. Ми рекомендуємо купити світлодіодні РДБ стрічки в якості одного з дизайнерських рішень інтер’єру приватного будинку, наприклад, дитячої або спальні. Їх можна використовувати в якості оригінальної підсвічування для багатоярусних натяжних стель, вбудовувати в меблі або елементи декору.

Стрічки легко кріпляться на будь-яку рівну поверхню – горизонтальну, вертикальну, вигнуту. Светодиодам для роботи не потрібно багато електроенергії, а тому стрічки тривалий час здатні працювати від компактних акумуляторних батарей. Важливо! Хоча граничний термін служби у світлодіодів обчислюється десятиліттями, практичний термін служби залежить від їх якості. Дійсно якісні RGB-стрічки і контролери до них продаються в SWPower.
LED контролери оптом
Але найбільшою популярністю RGB-стрічки і контролери користуються при оформленні нічних клубів, ресторанів, кафе, розважальних комплексів і т.п. Їх власникам SWPower продає оптовими партіями LED контролери для RGB стрічки. Наші розцінки найвигідніші на українському ринку. Оплату своєї покупки ви можете виконати готівковим і безготівковим способом. Юридичним особам ми перешлемо в електронному або паперовому вигляді всі документи, що підтверджують покупку в нашому інтернет-магазині.

У нашому каталозі контролери представлені від кращих світових виробників. Вони сумісні з усіма типами світлодіодних стрічок. Всі ваші покупки ми доставляємо в будь-яке місто України. Якщо вам необхідні якісні, надійні і функціональні контролери для світлодіодних RGB стрічок? Значить, вам їх слід купувати тільки в SWPower.