Категорія

Світлодіодні модулі гуртом

Гнучкий неон

Блоки живлення для світлодіодів

Світлодіодні стрічки

Світлодіоди швидкого монтажу

LED контролери

Лінійка з лінзою

Підкатегорія

Неон 24В

Неон 12В

Неон 220В

Компанія «СОЛАР ВІНД ПОВЕР» пропонує гнучкий неон оптом з доставкою в усі райони України для дизайнерських робіт з оформлення будівель, приміщень. Наш flex led neon – це альянс безпеки, довгого терміну служби, економії електроенергії.
Характеристики гнучкого неону
Неоновий шнур – це пластична трубка з силікону з точково розташованими всередині світлодіодами (light emitting diode або LED). Полімер маскує розташування діодів, що дає рівномірне світіння. У продаж оптом гнучкий неон надходить бобінами по 25 м. ЛІД неон флекс випускається двох видів – для роботи на постійному струмі 220 В і 12 В.

Монтаж flex led neon ідентичний підключенню світлодіодної стрічки. Для з’єднання і підключення до джерела живлення ставлять коннектори, контролери з режимом діммірованія, термоусадочні трубки, заглушки. Обмеження по довжині відрізка:

для неону на 220 В – 50 м з кратністю різання 1 м;
для неону на 12 В – 20 м з кратністю різання 2,5 см.

Щоб уникнути пошкодження світлодіодів при відрізанні, купуйте гнучкий неон оптом в Україні тільки заводського виробництва з мітками. Елементи живлення треба брати з запасом 20-30% від розрахованої потужності підсвічування.

Робоча температура гнучкого неону -40 – + 60 ºС. При тривалому сонячному опроміненні або при частих кліматичних перепадах полімер не вицвітає, не тріскається.
Сфери застосування гнучкого неону
Головна область установки flex neon – дизайн. Світяться шнурами створюють зовнішні конструкції, декорують приміщення. Неонові стрічки використовують для оформлення:

фасадів будівель;
під’їздів, вхідних груп;
присадибної ландшафту;
вуличних об’єктів – стовпів, огорож, паркувальних шлагбаумів і бар’єрів, зупинок;
дитячих, спортивних майданчиків;
стадіонів;
святкових об’єктів – ялинок, дерев, навісних конструкцій по дворах і вулицях.

Архітектурної підсвічуванням з холодним неоном прикрашають контури будинків або окремі елементи.

Ефектний ландшафтний дизайн виходить при оформленні гнучким неоном дерев, фонтанів, клумб, альпійських гірок, фігурок. Ідей для створення казкового чаклунства на ділянці багато. Досить залучити фантазію, купити гнучкий світлодіодний неон, і садиба перетвориться. Зробити все можна самостійно без спеціального інструменту, професійних навичок.

Єдина умова при організації вуличного освітлення неоновими стрічками – керуючі елементи повинні знаходиться в приміщенні. Кабель підводиться за закритими траншеях.

Без неону неможливо уявити зовнішню рекламу:

обрамлення вітрин;
об’ємні букви;
логотипи;
художні композиції.

У приміщеннях гнучкий неон використовується для підсвічування підлоги, конфігурацій стелі. Їм прикрашають меблі на кухні, в спальні і вітальні, використовують як додаткове освітлення кімнат.

Одна з новинок застосування гнучкого неону – тюнінг автомобілів, мотоциклів, велосипедів. Для підключення світлового дизайну використовують батарейки на 12 В.
Переваги гнучкого неону
Головні причини популярності неонових стрічок – надійність, економічність. Правильно змонтована система служить десятки років. Переваги світлодіодних стрічок:

економічне енергоспоживання – 1 м споживає до 9,6 Вт;
екологічна чистота – відсутні шкідливі хімічні, електромагнітні та УФ випромінювання;
безпека – відсутність скляних деталей плюс надійна оболонка для захисту від ураження струмом;
висока гнучкість;
вологонепроникне покриття;
стійкість до разових механічних навантажень до 100 кг;
пожежна безпека – не нагрівається, не провокує загоряння;
тривалість гарантії 2 роки при дотриманні умов експлуатації – включення в темний час доби, цілодобовий режим заборонений;
можливість самостійного монтажу.

Єдиний недолік гнучких шнурів – ціна вища, ніж для неонових ламп. Але в перерахунку на термін експлуатації, надійність, безпеку підсумкова вартість виявляється нижче в 10-15 разів.
Купити Гнучкий неон оптом в Україні
Компанія «СОЛАР ВІНД ПОВЕР» – оптовий постачальник neon flex led власного світлотехнічного виробництва. Продукція проходить 2 етапи контролю якості.

Ми розуміємо важливість своєчасного постачання матеріалів для архітектурних, дизайнерських, рекламних проектів. Тому завжди дотримуємось термінів, намагаємося виконати замовлення раніше призначеної дати. Більше 20 підприємств по всій Україні вважають за краще купити гнучкий неон у нас, тому що:

даємо гарантію 2 роки;
поставляємо сертифіковану світлодіодну стрічку гнучкий неон – за десятки років роботи нам не надходило претензій за якістю;
працюємо з маленькими і великими партіями;
розумні, гнучкі ціни;
відправляємо продукцію в будь-які райони країни;
вчасно виконуємо замовлення – завжди є складський запас, а сучасна технологія виробництва і налагоджена логістика швидко доповнюють його до потрібних обсягів.

Щоб замовити і купити гнучкий неон оптом в Україні, оформите заявку на сайті. Співробітники відділу продажів подзвонять Вам для уточнення вибору асортименту, кількості, термінів доставки і допоможуть придбати супутні елементи для LED підсвічування.