Підкатегорія

COB cтрічка

RGB стрічки

Світлодіодна стрічка 120 діодів на метр

Світлодіодна стрічка s type

Стрічка з лінзою

Товари

Стрічка RGB 60 д/м

Стрічка RGB 60 д/м

Тип кристалу: SMD 5050
Напруга: 12V DC
Потужність: 12 W/m
Кут розсіювання: 120 °
Колір: RGB

Найсучасніший спосіб створення лінійної підсвічування є світлодіодна стрічка RGB. Це тонка триколірна світиться смужка. Кожен колір можна включати окремо або в будь-якій комбінації. Вона чітко підкреслить контури будівлі, топіарі, арки або архітектурної споруди. RGB лента використовується при підсвічуванні підвісної стелі, декорацій, в автотюнинге. Водонепроникну світиться смужку можна використовувати для підсвічування акваріума, фонтану і басейну. Кольори підсвічування можна включати окремо контролером. Нерідко керують дистанційно за допомогою пульта.

Переваги світлодіодним RGB стрічки

Найголовніше гідність триколірної освітлювальної смужки – декоративність. При монтажі використовують контролери, що дозволяють регулювати:

  • окреме включення кожного кольору або їх комбінації;
  • яскравість кожного кольору;
  • ефекти, засновані на почерговому включенні кожного колірного каналу.

Контролери дозволяють створити безліч художніх ефектів. Кольори можуть просто блимати, створювати ефект «хвилі, що біжить», плавно «перетікати» один в інший.

Важливо! Управляти режимами можна вручну і за допомогою запрограмованих режимів роботи контролера.

Переваги РДБ стрічки:

  1. Довговічність.
  2. Великий термін служби в порівнянні з лампами розжарювання і люмінесцентними.
  3. Простий монтаж – на більшість стрічок нанесена клейка смужка, за допомогою якої стрічку можна просто приклеїти до чого завгодно.
  4. Невеликі розміри і гнучкість дозволяють втілити будь-які дизайнерські ідеї.
  5. Вологозахищені блоки живлення і стрічки дозволяють монтувати освітлення під відкритим небом, у вологому або мокрому середовищі.
  6. Електробезпека при правильному монтажі – на стрічку надходить струм низької напруги через трансформатор.
  7. Економічність – світлодіоди поки найекономніший джерело світла.

Одна з причин популярності LED стрічки – поєднання екологічності та стійкості до атмосферних впливів. Невисока температура нагріву дозволяє монтувати освітлювальні смужки в будь-яких місцях. Диодная стрічка не зашкодить натяжна стеля або торпеду автомобіля.

Характеристики світлодіодних RGB стрічок

Конструктивно діодний стрічка представляє собою гнучку плату, на якій по черзі розміщені кольорові світлодіоди. Кольори діодів: червоний, зелений, синій. На основі змішання цих кольорів можна створити всі відтінки світла, навіть білий. Світлодіоди одного кольору з’єднані послідовно однієї токопроводящей доріжкою. Фактично RGB стрічку можна розглядати як комплекс трьох монокольорові стрічок, об’єднаних однією оболонкою.

Важливо! Відрізати ЛІД стрічку можна тільки в певних місцях, інакше вона не буде працювати. На це потрібно звертати увагу при покупці в магазині – діодні пристрій не можна просто різати по метрам, як звичайний провід.

Важлива характеристика стрічки – величина світлового потоку. Вона визначається за кількістю світлодіодів на 1 метр. Стрічки мають різну температуру світності (колірну температуру) – від 2700 до 10000 К.

Види RGB стрічок

Випускаються світлодіодні стрічки трьох видів: білі, монокольорові і триколірні. У RGB стрічки найчастіше встановлюють чіп SMD5050. Конструктивно вона має три діодних кристала, які упаяні в корпус розміром 5х5 мм з двома висновками на кожному. Цифри в позначенні означають розмір корпусу.

Стрічки поділяються за вологозахищеністю і способу управління. Стандарт передбачає три ступені вологозахищеністю: IP 20, IP 54, IP 65. Виріб із захистом IP 20 негерметично і використовується виключно в сухих приміщеннях. З захистом IP 54 – експлуатується у вологих приміщеннях. IP 65 – можна експлуатувати під водою.

Способи управління

Способів управління РДБ стрічками два: стандартний і SM-Control. Звичайною триколірної стрічкою застосовується контролер. Він управляє включенням / виключенням і яскравістю кожного колірного каналу. Працює в ручному режимі або за заданими програмами.

SM-Control виконує адресне управління діодами або групами діодів (пікселями екранів). Сфера застосування: вуличні відеоекрани, медіафасади, інформаційні табло, светодинамические панно, складні просторові рекламні відеоконструкціі. Принципова відмінність системи управління SM-Control від звичайної полягає в тому, що можна окремо управляти кожним пікселем або модулем окремо. Це дозволяє відтворювати на відеоекрані фільми, рекламу і динамічні анімовані зображення.

Контроль проводиться мікропроцесорами, підключеними до кожного світлодіоду. Мікропроцесор (SM-2801, 2812 тощо) управляє СД стабілізованою струмом. Контролер формує цифровий код і управляє мікропроцесором, а він регулює яскравість світлодіода. Мікросхеми можна об’єднувати в ланцюжки, при цьому зберігається можливість управління кожним СД окремо.

RGB стрічки оптом

Вигідніше купувати товари оптом. При оптовій купівлі ціни нижчі. Чи не витрачається час на пошук стрічок РДБ і комплектуючих у різних виробників. Доставка від одного постачальника зручніше і дешевше.

ТОВ «СОЛАР ВІНД ПОВЕР» виробляє світлодіодні стрічки rgb різних видів. Ми поставляємо продукцію по всій Україні. Ми продаємо продукцію з мінімальною торговою націнкою.

На першому місці для нас – наші клієнти. Ми виробляємо якісні РДБ стрічки і надаємо на них гарантію. Ви можете купити rgb стрічку через сайт. Зв’язатися з нашими менеджерами можна по телефону або через інтернет (через електронну пошту). Ми оперативно сформуємо Ваше замовлення. Організуємо доставку по Україні.