Підкатегорія

Світлодіодний модуль smd 2835 shine

Світлодіодні RGB модулі

Світлодіодні модулі mini

Світлодіодні модулі для Black & White

Серія ОРТХ

Торцеві світлодіодні модулі

Товари

Mini 1

Mini 1

Тип кристалу: SMD 2835
Напруга: 12V DC
Потужність: 0.36 W
Кут розсіювання: 160 °
Колір: білий 6500К

Mini 2

Mini 2

Тип кристалу: SMD 3528
Напруга: 12V DC
Потужність: 0.3 W
Кут розсіювання: 120 °
Колір: білий 7000К, червоний

Mini 3

Mini 3

Тип кристалу: SMD 2835
Напруга: 12V DC
Потужність: 1.08 W
Кут розсіювання: 160 °
Колір: білий 6500К

Модуль 3014

Модуль 3014

Тип кристалу: SMD 3014
Потужність: 0.36 W
Кут розсіювання: 120 °
Колір: білий 6500К

Компактні і яскраві світлодіодні модулі міні використовують в декоративного підсвічування. Вони затребувані при облаштуванні комерційних об’єктів і житлових приміщень. Технічні характеристики світлодіодних модулів перевищують показники люмінесцентної і неонового підсвічування.

Характеристики світлодіодних модулів міні

Серія Mini – світлодіодні модулі (блоки або кластери) компактного розміру. Вони зроблені у вигляді плати з встановленими на ній світлодіодами. Системи разом з мініатюрною схемою управління поміщені в герметичний корпус. Модулі мають дві пари висновків контактів для з’єднання в єдиний ланцюг. Окремі елементи з’єднують гнучким кабелем.

Світлодіодний кластер може бути доповнений лінзами з полікарбонату. Широкий кут розсіювання створює ефект суцільної засвічення. Він також забезпечує високу яскравість світіння. Потужність залежить від кількості світлодіодів. Робоча напруга становить 12 V. Модулі mini бувають білого, червоного, синього, зеленого або жовтого кольору.

Сфери застосування світлодіодних модулів міні

Компактні світлодіодні модулі mini застосовують для освітлення ультратонких елементів. Їх також використовують у вузьких коробах і конструкціях складної форми.

Кластери серії міні затребувані:

  • при монтажі світлової реклами;
  • в якості декору при оформленні інтер’єру в квартирах, офісах і на інших комерційних об’єктах.

Вони використовуються для підсвічування маленьких вивісок і букв по контуру. Світлодіоди створюють ефект розсіяного світла. Підвищена яскравість забезпечує відмінну освітленість і привертає увагу потенційних клієнтів.

Переваги

У порівнянні з іншими видами підсвічування, модулі міні відрізняються економічним споживанням енергії. Вони можуть встановлюватися в важкодоступних місцях і мають тривалий термін служби. До інших переваг блоків відносяться:

  • відсутність пульсацій;
  • хороша світловіддача;
  • стійкість до вібрації.

Кластери герметичні і не вимагають додаткового захисту від вологи і забруднень. Вони легко монтуються без застосування комплектуючих деталей і безпечні в експлуатації. Різноманітність кольорів дозволяє створювати будь-які світлові композиції. Модулі стійкі до перепадів температури і зберігають яскравість при негативних температурах. Низька тепловіддача виключає опіки при монтажі та обслуговуванні.

Купити світлодіодні модулі міні оптом в Україні

ТОВ «СОЛАР ВІНД ПОВЕР» пропонує світлодіодні модулі mini власного виробництва. Ми оперативно реагуємо на споживчий попит і надаємо гарантії від 2 до 5 років. Бездоганна якість продукції підтверджена сертифікатами.

У нас можна купити кластери mini різної потужності білого, червоного, жовтого, синього і зеленого кольору. Ступінь захисту IP65 і IP67 дозволяє використовувати їх для підсвічування приміщень і вуличних рекламних конструкцій. Хочете придбати світлодіодні модулі міні оптом в Україні? Залиште заявку по телефону, електронній пошті або в спеціальній формі на сайті.

Серія Mini представляє собою серію світлодіодних модулів призначених для вузьких світлових конструкцій, маленьких літер та інших виробів складної форми. У сімействі є модулі з лінзою і без під різні завдання.
Гарантія від 2-х до 5-ти років.