Підкатегорія

COB cтрічка

RGB стрічки

Світлодіодна стрічка 120 діодів на метр

Світлодіодна стрічка s type

Стрічка з лінзою

Товари

Стрічка S-type

Стрічка S-type

Тип кристалу: SMD 2835
Напруга: 12V DC
Потужність: 7.2W/m
Кут розсіювання: 120 °
Колір: білий 7000К, жовтий, зелений, помаранчевий, синій, теплий 3000К, фіолетовий, холодний 10000К, червоний

Світлодіодна стрічка s type – стрічка на гнучкій підкладці з рівномірно розташованими по всій довжині світлодіодами. Її використовують при організації інтер’єрного освітлення, при підсвічуванні меблів, кухонних гарнітурів, організації контурній підсвічування стель. Великого поширення світлодіодна стрічка отримала при оформленні зовнішньої реклами.

Стрічка s-type зручна для використання при декоруванні об’ємних фігур і підсвічуванні предметів будь-якої геометричної складності за рахунок її гнучкості.

Характеристики світлодіодної стрічки s-type

Стрічка s type підключається через блок живлення і працює з напругою 12V DC. Довжина підключається відрізка залежить від потужності блоку живлення.

Найважливішою технічною характеристикою є тип кристала. Його особливості визначають яскравість освітлення і деякі конструктивні особливості. У стрічці s type є кристали SMD 2835. Таке джерело виробляє на 20% більше світла, ніж попередні типи кристалів, тому вдається уникнути зайвого енергоспоживання. Випромінююча частина кожного світлодіода покрита люмінофором, візуально збільшує зону освітлення.

Від потужності стрічки залежить вибір джерела живлення для підключення до електричної мережі. Ця величина вимірюється в ватах на один погонний метр. Стрічка led s type має потужність 7.2 Ватт на один погонний метр. Кут розсіювання світлодіодів складає 120 градусів.

Сфери застосування світлодіодної стрічки s-type

Поява стрічок, в яких в якості джерел світла використовують світлодіоди, призвело до формування нового погляду на дизайн інтер’єрів квартир, будинків, а також на архітектурне оформлення фасадів будівель. У громадських закладах за допомогою гнучкого модуля упорядковують вітрини, барні стійки, сцени, ніші, рекламні білборди та вивіски.

Стрічку stype використовують для організації освітлення і підсвічування:

  • рекламних конструкцій з об’ємних літер;
  • контурів архітектурних будівель і споруд;
  • кузовів транспортних засобів.

Переваги

Переваги стрічки з кутом світіння в 120 градусів полягають в:

  • низькому споживанні електроенергії;
  • харчуванні від низької напруги 7,2 Вт/м;
  • легкому монтажі;
  • довговічності: на товар поширюється гарантія 2 роки;
  • високої гнучкості;
  • естетичному зовнішньому вигляді. Новий спосіб нанесення силікону на гнучкий профіль перешкоджає пожовтіння основи через якийсь час після експлуатації.

Купити світлодіодну стрічку s type оптом в Україні

Замовити стрічку з світлодіодів s type оптом в Україні можна на сайті ТОВ «СОЛАР ВИНД ПОВЕР». Компанія безпосередньо співпрацює з виробниками світлодіодним продукції і пропонує клієнтам актуальні рішення для підсвічування рекламних конструкцій та предметів інтер’єру.

На вибір клієнтів стрічки з світлодіодів білого, жовтого, зеленого, червоного, помаранчевого, синього, фіолетового кольору, а також холодних і теплих відтінків. Оформити замовлення можна через спеціальну форму на сайті, або зв’язавшись з менеджером компанії за контактними номерами телефонів.